Прифронтовий Нікополь щодня потерпає від ворожих обстрілів. Але цього разу вибух пролунав не через ворожу атаку. Причиною стали людська безвідповідальність, наркотики та граната в руках цивільної людини, - про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини. -
До Нікопольської станції екстреної медичної допомоги надійшов виклик про вибух гранати у квартирі. На місце події негайно виїхала бригада у складі лікаря Станіслава Невпряги, парамедика Дмитра Кравцова та екстреного медичного техніка Владислава Келембета.
Після прибуття медики застали працівників поліції, які намагалися потрапити до зачиненої квартири. Двері довелося відчиняти примусово.
Усередині перебували двоє поранених чоловіків — 68-річний батько та його 43-річний син. За попередньою інформацією, між ними виник конфлікт, під час якого син, перебуваючи у стані наркотичного сп'яніння, підірвав гранату.
У обох діагностовано МВТ, осколкові поранення грудної клітки та нижніх кінцівок.
Бригада екстреної медичної допомоги оперативно надала необхідну допомогу: провела знеболення, обробку ран, наклала асептичні пов'язки та госпіталізувала постраждалих до Нікопольської міської лікарні № 4.
Подяка бригаді Нікопольської станції за професіоналізм, оперативність і злагоджені дії.
Фахівці нагадують: зброя, боєприпаси та вибухонебезпечні предмети не повинні перебувати у цивільному обігу. Будь-яка безвідповідальність чи нехтування правилами безпеки можуть коштувати життя.
Джерело: Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини
