Четверг, 19 ноября 2020 11:42

Медики Покрова оказали помощь ребенку, который перелил на себя кипяток

Оцените материал
(0 голосов)

Кожний п’ятий випадок дитячої побутової травми, що потребує стаціонарного лікування – це опіки.

Із серйозними термічними опіками дітей медики екстреної медичної допомоги найчастіше стикаються в осінньо-зимовий період.

Здебільшого це стосується малюків, які травмуються гарячою рідиною, в основному через необачність батьків. Тому дорослим важливо передбачати такі ситуації і не губитися, якщо нещасний випадок все ж стався.

Від правильного і швидкого реагування залежить перебіг подальшого лікування і наслідки для здоров’я дитини.

У 95% випадків діти з опіками потребують госпіталізації, тож не треба займатися самолікуванням і зволікати зі зверненням за медичною допомогою.

Саме так 15 листопада зробила мешканка Покрова, мама маленької Софії (1 рік 11 міс.), зателефонувавши на 103 та повідомивши що дівчинка перелила на себе кип’яток.

Об 11:35 Центральною оперативною диспетчерською КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «ДОР» виклик було передано на бригаду ЕМД № 14221 підстанції м. Покров КП «ОЦЕМД та МК «ДОР» у складі фельдшерів Полуди Інни Анатоліївни, Полуди Валентини Анатоліївни та водія Похила Олександра Григоровича.

За 9 хвилин бригада була на місці події і діагностувала у дитини термічні опіки шиї, тулуба та верхніх кінцівок І – ІІ ступенів, площа ураження шкіри - 10%.
А для маленької дитини при такому відсотку площі опіку вже існує загроза опікової хвороби.

Фельдшери знеболили та надали весь необхідний на догоспітальному етапі комплекс екстреної медичної допомоги.
Дитину «швидкою» було доправлено спочатку до приймального відділення ЦМЛ, а потім до обласної дитячої лікарні.

#еmergencymedicaldnipro
Radiy Shevchenko

Прочитано 2139 раз