Понеділок, 29 вересня 2025 12:23

Відзначили день туризму

Rate this item
(0 votes)
Щороку 27 вересня світова спільнота святкує Всесвітній день туризму. Це свято нагадує про важливість подорожей, пізнання світу та відкриття нових горизонтів. До відзначення цього дня долучилися заклади культури й освіти, клубні формування та активна молодь нашої громади.
У осередках культури та навчальних закладах відбулися пізнавальні зустрічі, тематичні години спілкування та екскурсії. Учасники знайомилися з туристичними маршрутами України та світу, відкривали для себе красу рідного краю, обмінювалися враженнями та ділилися досвідом подорожей.
Для дітей і молоді організували квест-ігри, походи з  розвагами й навчальними завданнями. Юні туристи милувалися мальовничими краєвидами місцевості, спостерігали за природою, вивчали цікаві факти, а під час відпочинку біля вогнища частувалися традиційною «кашею туриста», смажили смаколики та навіть влаштовували читання просто неба.555416466 2175872212906608 5257245983241113432 n
Цікавою частиною стали онлайн-флешмоби — покровчани охоче ділилися світлинами зі своїх мандрівок, створюючи яскраву віртуальну галерею.
Теплою туристичною зустріччю цей день зустрів легендарний клуб «Перевал» спільно з Молодіжною радою міста. До відзначення долучився і відділ молоді та спорту виконкому, започаткувавши фотопроєкт «Місто очима мандрівника». Мешканців громади запросили презентувати світлини наймальовничіших куточків рідного краю, щоб створити спільний фотоколаж, сповнений любові та гордості за своє місто.
Святкові активності ще раз довели: туризм об’єднує людей, розширює кругозір, дарує нові знання та яскраві емоції, допомагає по-справжньому відчути красу життя.
А найбільша вдячність — нашим захисникам і захисницям, які тримають небо над Україною й дарують можливість подорожувати, навчатися та відкривати світ.555857155 1243789557549164 5034492902281811781 n
За інформацією пресслужби міського голови.
 
Read 98 times