Публічна бібліотека м. Покров увійшла до 100 книгозбірень, які отримали книжкові подарунки для своїх читачів за участь у конкурсі "15 книг під ялинку 100 бібліотекам". Акцію проводило видавництво "Час майстрів", що створюють книжки, які дарують крила. Про це на офіційному сайті Покровської міської ради інформує пресслужба міського голови.
Чудові твори, серед яких "Григорій Сковорода - дітям","Самійло" Ярослава Яріша", Комп і компанія" Тетяни Новацької-Титаренко, "Комп і компанія" Анни Коршунової, "Око вовка" Даніеля Пеннака та інші вже чекають своїх читачів на поличках бібліотеки - філії для дітей №1.
Книга-найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарунок.
У публічній бібліотеці щиро дякують усім, хто підтримує та поповнює книжкову скарбницю, адже це дає змогу розвиватися та ділитися знаннями та натхненням з усіма.
За інформацією пресслужби міського голови.
