Музей - це не нудно! В цьому переконалися здобувачі освіти,які під час осінніх канікул відвідали наш заклад разом з вчителями, батьками, бабусями та дідусями. про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook розповідають працівники Народного історико-краєзнавчого музею ім Занудька. Діти познайомилися з історією рідного краю, прослухали цікаві розповіді екскурсоводів, поринули в минуле до первісних людей, скіфів, козаків, гірняків. Крім того,у малих відвідувачів була можливість дослідити навколишню природу, її тваринний та рослинний світ. Дні осінніх канікул пройшли насичено та цікаво. Масу незабутніх вражень отримали учні, вчителі і працівники музею.

За інформацією Народного історико-краєзнавчого музею ім Занудька.
