Вівторок, 02 квітня 2024 11:10

У Дніпрі викрито медиків МСЕК, які систематично вимагали хабарі під час оформлення груп інвалідності

Rate this item
(0 votes)
У Дніпрі викрито медиків МСЕК, які систематично вимагали хабарі під час оформлення груп інвалідності
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом працівникам міжрайонної медико-соціальної експертної комісії МСЕК. Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Їм інкримінують вимагання та одержання неправомірної вигоди, вчинене організованою групою (ч. 3 ст. 27, ч. 3  ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, організатор – голова комісії МСЕК, залучивши трьох медиків, розробили схему одержання хабарів під час оформлення груп інвалідності.
Вони вимагали неправомірну вигоду у людей, які мали право на отримання чи продовження групи інвалідності, зокрема, у поранених військовослужбовців. 
Підозрювані обіцяли забезпечити позитивне рішення МСЕК, а також допомогти із всіма необхідними довідками і процедурами.
Наразі до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. 419299551 731259715854587 6379677547958291999 n419299551 731259715854587 6379677547958291999 n
За інформацією Дніпропетровської обласної прокуратури.
Read 246 times