Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
- За тими, кого вбили росіяни, атакувавши його напередодні. Обірвали 5 життів.
Схилимо голови в пам'ять про них.
Кількість постраждалих у місті сягла півсотні. У лікарні – 17 пацієнтів. Серед них семеро – діти.
