Традиційно 15 лютого у Покрові віддають данину поваги воїнам, кому довелося виконувати військовий обов'язок на території інших країн.
Сьогодні минає 35-річниця виводу військ з Афганістану, коли завершилася майже десятилітня, так і не оголошена офіційно війна. Кожен четвертий загиблий у цій війні - українець. Серед яких дев'ять мешканців нашого міста. Про це на офіційному сайті Покровської міської ради інформує прес-служба міського голови.
Сьогодні покровчани вшановували їхню пам'ять. Представники влади, члени міської організації ветеранів Афганістану, рідні поклали квіти до стел загиблих воїнів на Алеї Слави. Вшанували хвилиною мовчання і на міському кладовищі.
Згадуючи побратимів, зазначали, що чимало колишніх воїнів- афганців нині стали на захист суверенітету та цілісності України. Серед тих, хто протистоїть збройній агресії рф, передаючи свій військовий досвід молодшому поколінню, і голова міської організації ветеранів-афганців Олександр Грінер, який згадував події 35-річної давнини, дякував міській владі за підтримку афганців, родин загиблих — за пам’ять, яка не згасає...
Тематичні онлайн-заходи пройшли у закладах культури та освіти.



За інформацією прес-служби міського голови.
