Пятница, 26 мая 2023 11:50

ШКОЛЯРІ ГРОМАДИ ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Оцените материал
(0 голосов)
 
На часі - завершення навчального року, початок літніх канікул та прощання випускників зі шкільною родиною.
З міркувань безпеки цей день вкотре проходить без публічних урочистостей та радісного гомону на шкільних подвір'ях. Про це на офіційному сайті Покровської міської ради інформує прес-служба міського голови.
Останній дзвоник, що сьогодні   пролунав онлайн, сповістив учням про фінішну пряму навчального року. Для більшості з них — це нова валіза знань, для випускників - початок нового етапу в житті.
- Ми гідно пройшли цей нелегкий 2022-2023 навчальний рік. Нові знання у закладах освіти здобуло 3848 учнів, з них 196 мають високий рівень досягнень. Повну загальну середню освіту отримало 215 одинадцятикласників. Маємо 15 золотих медалістів та 6 - срібних (двоє ВПО). Загалом у закладах загальної середньої освіти навчається 104 учні, які є тимчасово переселеними з інших регіонів України, - повідомила начальник управління освіти Ольга Матвєєва та привітала шкільні громади та батьків з Останнім дзвоником.
Нехай час для відпочинку і перезавантаження не пройде даремно, а поверне усіх міцними і готовими до нового старту 2023-2024 -го навчального року.
За інформацією прес-служби міського голови.
Прочитано 196 раз