Понедельник, 13 марта 2023 12:42

У Покрові запрацював Help Point, де надають безкоштовну психологічну, освітню та соціальну підтримку

Оцените материал
(0 голосов)
Новий гуманітарний центр підтримки для уразливих категорій населення відкрився 10 березня по вулиці Героїв України, 14. Про це на офіційному сайті Покровської міської ради інформує прес-служба міського голови.
Help Point — це місце надання професійної безкоштовної соціальної, психологічної, освітньої підтримки та допомога необхідними харчовими продуктами та засобами гігієни. Розрахована вона на внутрішньо переміщених осіб та інших постраждалих мешканців району.
Help Point — це також простір, дружній до дітей. Поки частина персоналу працюватиме з дорослими, з дітьми гратимуться в розвиваючі ігри.
Щоб стати учасником проєкту потрібно підписатися на телеграм-канал «Хелп Поінт Покров» (https://t.me/helppointpokrov) та перейти за закріпленим посиланням. Після цього заповнити анкету учасника в гугл-формі («Освітня та психологічна допомога Help Point (м.Покров)»), або звернутися до адміністратора проєкту за номером телефону: 066 543 0276.
Відкриття гуманітарного центру стало можливим в рамках проєкту “Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України”. Завдяки партнерству австрійської організації Hilfswerk International з українською ГО “СТАН” за фінансової підтримки фонду фонду “Nachbar in Not” та Австрійською агенцією з розвитку (АDA).
Фото зі сторінки (https://t.me/helppointpokrov).
За інформацією прес-служби міського голови.
 
Прочитано 189 раз