Вторник, 22 января 2019 12:33

Что делать владельцам "евроблях"

Оцените материал
(0 голосов)

Митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією,

що були ввезені з порушенням митного законодавства

Дніпропетровська митниця ДФС нагадує, що з 00 год. 25 листопада  2018 року набрали чинності Закони України, які дають можливість здійснити митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, що були ввезені з порушенням митного законодавства у відповідності до Тимчасового порядку, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня     2018 року № 1077 «Про затвердження Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 і від 04 червня 2007 року № 795».

Термін дії «пільгового періоду», тобто застосування коефіцієнта 0,5 до розрахунку акцизного податку, спливає 22.02.2019.

Станом на 15.01.2019 Дніпропетровською митницею ДФС здійснено митне оформлення близько 1300 одиниць транспортних засобів громадян у відповідності з зазначеними законами. У середньому щоденно здійснюється митне оформлення 50 автомобілів.

Враховуючи значну кількість автомобілів з іноземною реєстрацією, які експлуатуються на території нашої області, ми прогнозуємо різке збільшення кількості поданих до митного оформлення транспортних засобів у лютому.

Тому, з метою запобігання виникнення черг, закликаємо наших громадян завчасно подбати про митне оформлення своїх транспортних засобів.

Дніпропетровською митницею ДФС визначено наступні місця митного оформлення транспортних засобів:

Найменування митниці ДФС

Найменування митного поста

Місце знаходження підрозділу

Дніпропетровська митниця ДФС

Митний пост

«Кривий Ріг»

(відділ митного оформлення № 2)

Дніпропетровська обл., Криворізький р-н., смт Радушне, Нікопольське шосе, 2а

Дніпропетровська митниця ДФС

Митний пост «Лівобережний»

      м.Дніпро, вул.Новоселівська, 23

Дніпропетровська митниця ДФС

Митний пост «Слобожанський»

Дніпропетровська область, Дніпровський р-н., смт. Слобожанське, вул. Нижньодніпровська, 1-к.

Дніпропетровська митниця ДФС

Митний пост «Аеропорт»

(відділ митного оформлення № 2)

м.Дніпро, вул. Аеропорт, 42

Нагадуємо, що з 23.05.2019 почнуть діяти нові санкції за порушення  митних правил щодо  недотриманпя строків або умов митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.

Так, наприклад при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян (170 000 грн) або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Прочитано 127 раз Последнее изменение Вторник, 22 января 2019 13:12