Пятница, 15 января 2021 07:49

Ариант, Миран и Есения. Какие самые необычные имена давали детям Покрова в 2020 году

Оцените материал
(0 голосов)

Найпопулярніші імена 2020 року

Мода на імена: як називають дітей у Покрові?

Складним та важливим питанням є вибір імені для новонародженої дитини. Обираючи ім'я своїй крихітці, батьки хочуть,щоб воно було гарним. Але певний їх відсоток вважає, що ім'я має бути ще й популярним чи то рідкісним і оригінальним.

Найпопулярнішими іменами у покровчан в 2020 році стали Софія та Владислав. Саме вони лідирували у кількості, за даними Покровського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України. Як розповіла начальник відділу Алла Гольденберг, минулого року у Покровському міському відділі було здійснено 185 реєстрацій новонароджених.

ПОПУЛЯРНІ ЧОЛОВІЧІ ІМЕНА

Найчастіше називали своїх синочків іменами: Нікіта, Богдан, Тимофій, Артем, Давід, Олександр, Максим. Вони лідирують в рейтингу. Потім у списку – Кирило, Матвій, Даніїл, Михайло, Єгор, Давид, Андрій, Володимир, Назар, Микита, Святослав, Ярослав. Перелік імен продовжують Мирон, Іван, Павло, Олексій, Яків, Ігор, Станіслав, Сергій, Юрій, Артур, Тимур, Віталій, Гліб, Руслан, Макар, Дмитро, Роман, Ілля, Платон, Марк, Данило, Влас.

ПОПУЛЯРНІ ЖІНОЧІ ІМЕНА

Незмінно вже декілька років найпопулярнішим ім'ям для дівчаток залишається Софія, потім –Мирослава, Мілана, Кіра, Поліна. Цього року до числа найпопулярніших імен також потрапили Анна, Катерина, Марія, Олександра, Вікторія. Перелік продовжуютьАнастасія, Віра, Дар'я, Вероніка, Єва, Аріна, Аліса, Діана, Аміна, а також Аліна, Даріна, Дарина, Ірина, Олена, Єлизавета, Варвара, Ніка, Маргарита, Богдана, Злата, Ельвіра, Каріна, Карина, Ангеліна.

РІДКІСНІ ЧОЛОВІЧІ ІМЕНА

До переліку «найрідкісніших» у 2020 році увійшли такі чоловічі імена: Дамір, Ратмір, Овік, Міран, Аріант, Мурад.

РІДКІСНІ ЖІНОЧІ ІМЕНА

У 2020 році у Покрові з’явилися на світ дівчатка, які отримали такі оригінальні імена: Олівія, Єсенія, Ауріка, Емілія, Аделіна, Стефанія, Даніела, Яніна, Майя.

МАЛЮКІВ НАЗИВАЛИ Й ПОДВІЙНИМ ІМЕНЕМ

Дали ім’я Ленні-Назар –хлопчику, Анна-Софія– дівчинці.

За словами психологів, до цього вибору варто ставитися дуже серйозно. Адже батьки дають ім’я, яке людина потім чутиме найчастіше у своєму житті. Кожен звук, буква, коли воно вимовляється, має певну вібрацію, яка, з наукової точки зору, викликає певний резонанс клітин нашого мозку. Людина на один звук реагує так, на інший – інакше. Тому ім’я дуже впливає на психологічну характеристику людини, стверджують психологи. Начальник відділу Покровського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Алла Гольденберг розповідає: якщо людині не подобається її ім’я, вона може його змінити. Робити це дозволено від шістнадцяти років або з чотирнадцяти, якщо дадуть добро батьки. А віднедавна відбулися законодавчі зміни, які дозволяють громадянам України змінити ім’яй по-батькові. Проте, як кажуть, це вже зовсім інша історія…

Олена Дощенко.

«Группа Газета міста Покров "Козацька вежа" »

Прочитано 1501 раз Последнее изменение Пятница, 15 января 2021 07:53