Print this page
Четвер, 19 грудня 2024 13:14

В області зростає захворюваність на COVID-19: один пацієнт у реанімації

Rate this item
(0 votes)
З 6 по 12 грудня 70 мешканців області захворіли на COVID-19, серед них три дитини. 
Госпіталізовано 29 пацієнтів, один хворий у важкому стані у реанімації. 
Летальні випадки не реєструвались.
Загалом за тиждень зареєстровано 7,3 тис. випадків ГРВІ, що на 0,8% більше показника минулого тижня. Госпіталізовано 314 хворих, серед них 133 дитини.
Джерело: "Обласний їнформаційний"
 
Read 142 times